Ariana dla WS | Blogger | X X

26 paź 2018

Podsumowanie czwartej edycji „Magicznych Smakołyków”

Witajcie!
Jak się miewacie w te zimne dni? Ja nie jestem wielką fanką jesiennego chłodu i najchętniej schowałabym się w szklanej kuli, gdzie nie dopadłby mnie przeszywający podmuch wiatru. Dlaczego lato nie może trwać cały rok? Opowiadajcie, co u Was słychać.
Dzisiaj nie będę się rozwodzić, ale muszę przekazać ważną informację. Przedłużyłyśmy czas na nadsyłanie miniaturek na konkurs do niedzieli, więc jeszcze macie kilka dni. Z niecierpliwością czekamy na wasze prace! A teraz przejdźmy do podsumowania czwartej edycji akcji komentatorskiej.


W czwartej edycji „Musy-Świstusy” otrzymałyśmy 4 zgłoszenia od 4 osób, z czego 2 zgłoszenia zostały skomentowane. Pod postem ze zgłoszeniami napisano 10 komentarzy, wyświetlono go 667 razy.
Oczywiście dziękujemy autorkom, które wzięły udział w tej edycji. Miło, że chociaż w taki sposób nas wspieracie. Jednak nie będę ukrywać, że jesteśmy zawiedzione brakiem aktywności ze strony innych czytelników. Ta akcja jest zorganizowana dla Was, dwoimy się i troimy, aby wymyślić coś chwytliwego, ale za każdym razem kończy się tak samo. Jak mamy znaleźć motywację do działania, skoro nie ma odzewu? To działa w dwie strony, prawda? Przynajmniej tak powinno być.
Z przykrością muszę oświadczyć, że akcja komentatorska zostaje zawieszona do odwołania. Na chwilę obecną nie widzę sensu na organizowanie kolejnych edycji. Być może za jakiś czas się to zmieni. Cóż, czas pokaże.
Tyle ode mnie. Niedługo lecę do pracy, a Wam życzę miłego weekendu.

Arcanum

2 komentarze: