Ariana dla WS | Blogger | X X

18 cze 2018

Wyniki Świeżaków — część 3!Witajcie!
Jak się miewacie? W pełni przygotowani na dwumiesięczne lenistwo? Ach, mam wielką nadzieję, że tak. Bardzo Wam zazdroszczę tej laby, bo ja mogę sobie tylko pozwolić na tydzień wolnego. W sumie dobre i to. Ostatni tydzień to istne szaleństwo i bardzo się cieszę, że mamy kolejny. Być może nie zaczął się kolorowo, ale może będzie lepiej. Piszcie, co słychać!
Korzystając z okazji, zapraszam Was na wieczorek potterowski i czerwcowe wyzwanie, do których linki udostępniłam wyżej. Nie ukrywamy, że liczymy na aktywność z Waszej strony.
A jeśli już o aktywności mowa, to o ile dobrze pamiętam, mieliśmy pewną umowę. Dotyczyło to Świeżaków, a konkretnie głosowania, którego wyniki zaraz ogłoszę. Myślałyśmy, że tęskniliście za tą akcją, ponieważ otrzymywałyśmy zapytania na fanpage’u i w wiadomościach prywatnych. Niestety swój głos oddało tylko 5 osób. Nie sprawdzałam ile osób skomentowało, ale prawdę mówiąc, nie nastawiałam się na dużą ilość. Ta akcja jest głównie dla Was, prosiliście o coś, co zmotywuje początkujących autorów do tworzenia. I co? Aktywność spada z dnia na dzień. Owszem mamy świadomość tego, że Wattpad powoli wszystko przejmuje, no ale blogi mają możliwość komentowania z anonima… naprawdę można się pokusić o te kilka zdań komentarza.
Koniec moich żali, pora na ogłoszenie zwycięzcy trzeciej odsłony Świeżaków.


Proszę o werble!
……………………..
……………….
…………
……
..

 

Zwycięża „Patrząc zbyt uważnie” autorstwa Princess Expecto! Serdecznie gratulujemy! Twoje opowiadanie przez miesiąc będzie promowane na stronie głównej Katalogu Granger.
Gratulujemy także Lirveni-A.W, Twoja historia ma w sobie to coś, wierzymy, że kiedyś osiągniesz duży sukces, bo ma wielki potencjał.

Na dzisiaj tyle. Życzę wszystkim miłego tygodnia!
Arcanum

1 komentarz:

  1. Jeju, dziękuję bardzo! Nawet jeżeli miały być to tylko cztery głosy, to i tak bardzo dziękuję wszystkim za poświęcenie tej chwilki na przeczytanie mojego opowiadania <3

    OdpowiedzUsuń