Ariana dla WS | Blogger | X X

25 kwi 2018

Podsumowanie trzeciej edycji „Magicznych Smakołyków”Witajcie!

Jak nastroje w środku tygodnia? Czy Wy także czujecie zbliżające się lenistwo? Ja mam to szczęście, że w pracy dali nam ponad tydzień wolnego, więc mam nadzieję, że jeszcze zdążę się zanudzić! Opowiadajcie o swoich planach na majówkę i w ogóle co tam u Was słychać. Jak zwykle chętnie poczytam.
Dzisiaj niemal od razu przejdę do sedna tego postu, a mianowicie do podsumowania trzeciej edycji „Magicznych Smakołyków”. Przypomnę, że była ona wyjątkowa, ponieważ mogliście zgłaszać opowiadania z całego uniwersum Harry’ego Pottera? Co z tego wyszło? Przeczytajcie sami!


W trzeciej edycji „Czekoladowe Żaby” otrzymałyśmy 7 zgłoszeń od 7 osób, z czego 6 zgłoszeń zostało skomentowanych. Pod postem ze zgłoszeniami napisano 20 komentarzy, wyświetlono go 1256 razy.
Porównując z poprzednimi edycjami, ta wypadła dość skromnie, ale mamy wielką nadzieję, że mieliście ku temu poważne powody. Tradycyjnie dziękuję osobom, które wyraziły chęć uczestnictwa. Nawet nie wiecie, jak nas to cieszy.
Jeszcze nie zastanawiałyśmy się nad datą kolejnej edycji, ale przeczuwam, że niedługo zapadną kluczowe decyzje w tej sprawie. Oczywiście będziecie na bieżąco informowani.
Tyle ode mnie. Życzę wszystkim udanego końca tygodnia i słonecznej majówki!

Pozdrawiam
Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz