Ariana dla WS | Blogger | X X

12 lis 2017

Złośliwość rzeczy martwych...

Cześć, kochani!
Minęła prawie połowa listopada — nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam dni do świąt. Świąteczne dekoracje w sklepach odpowiednio mnie nastrajają, więc nie pozostaje nic tylko zacząć puszczać „Last Christmas”! Playlista z piosenkami na spotify już jest gotowa; czeka teraz tylko na odpowiednią chwilę. A u Was co słychać? Też czujecie świąteczny klimat?

Dzisiaj przybywamy do Was ze smutną, dla pewnych osób, informacją. Otóż dzisiejszego dnia zauważyłyśmy dziwną sprawę, związaną z głosowaniem w konkursie na miniaturkę miesiąca #12. W ankiecie w krótkim czasie pojawiło się bardzo dużo głosów, na co spojrzałyśmy trochę sceptycznie, patrząc na to, że nie pojawił się pod postem z głosowaniem ani jeden komentarz. Po dłuższym przeanalizowaniu odpowiedzi, ich godzin, dat, odkryłyśmy pewną nieścisłość — Google postanowiło sobie z nas okrutnie zażartować i… anulowało ustawienia, które zostały zapisane przy tworzeniu ankiety. W ostatnich dniach pojawiło się dużo głosów, które były oddawane w tych samych godzinach i okazało się, że w ustawieniach usunęła się opcja dodania jednej odpowiedzi; czyli jedna osoba mogła oddać tyle głosów, ile tylko miała ochotę.

Oczywiste jest więc dla nas, że ankieta w tym momencie jest mało wiarygodna, dlatego postanowiłyśmy, że w tym momencie najlepszym rozwiązaniem będzie zebranie jury, które oceni konkursowe miniaturki. Organizacją jury zajmiemy się same, więc mozecie być pewni, że wyniki konkursu pojawią się w przewidzianym terminie.

     W tej sytuacji jesteśmy zmuszone przedłużyć głosowanie o dwa tygodnie (czyli do 26 listopada!), a więc post z wynikami pojawi się dopiero między 27 a 30 listopada. Wszystkich bardzo za to przepraszamy, jednak… zaskoczyła nas złośliwość rzeczy martwych. Nigdy wcześniej nie miałyśmy podobnego problemu, dlatego jesteśmy niemile zaskoczone.

Jeszcze raz wszystkich, a przede wszystkim autorki prac, przepraszamy. Niektórych sytuacji nie jesteśmy, na przykład takich jak ta, w stanie przewidzieć.

Głosowanie na miniaturkę miesiąca — klik. Nadal czekamy na Wasze komentarze z opiniami na temat prac. Możecie je oceniać w skali od 1 do 4 (4 — najlepsza, 1 — najgorsza, waszym zdaniem, praca). Więcej informacji na temat głosowania znajdziecie w poście. 

Miłego tygodnia i do zobaczenia za kilka dni!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz