Ariana dla WS | Blogger | X X

28 paź 2017

Wyniki Świeżaków!

Witajcie!
Mamy już za sobą prawie cały październik. Pogoda za oknem jest coraz bardziej depresyjna, choć nie powiem w poprzednim tygodniu w moich okolicach pogoda była wprost fenomenalna! A jak było u Was? Cieplutkie promienie słoneczne jeszcze się u Was pojawiały? Mam nadzieję, że tak.
Koniec tego cudownego miesiąca przejawia się jeszcze tym, że mamy za sobą kolejny miesiąc intensywnej nauki! Mam nadzieję, że mimo to macie jeszcze trochę swojego wolnego czasu. Odkąd znów wróciła mi przeogromna ochota na czytanie książek jakoś nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania chociażby jednej strony. Półki na książki prawie już pękają w szwach, jeszcze trochę, a nie będę mieć do nich miejsca, haha! Ale czego się nie robi, dla powiększenia swojej “małej” kolekcji. ;)
Zaliczenia już niebawem, moje pierwsze w listopadzie. Nie powiem, trochę się denerwuję, w szczególności boję się matematyki, ale myślę, że jak przetrwałam cztery lata w technikum, to przetrwam wszystko!Wracając jednak do tematu, jak sami widzicie mamy dla Was Wyniki Świeżaków! Jestem podekscytowana tym, w końcu to nasze pierwsze takie przedsięwzięcie! Mamy nadzieję, razem z pozostałymi administratorkami Katalogu Granger, że ta akcja będzie szła z coraz lepszym powodzeniem! Liczymy na Was bardzo serdecznie, bo pamiętajcie bez Was nie ma nas!
No ale przejdźmy do wyników!
Otóż… naszą pierwszą edycję o Świeżakach, wygrywa/ją…

"POLOWANIE NA CZAROWNICE" autorstwa Cookie Monster & Sappy!


Bardzo serdecznie gratulujemy wygranej i mam nadzieję, że Wasze opowiadanie, będzie dalej tak wielkim powodzeniem! 
Pozostałym opowiadaniom ("Last Minute Love" autorstwa naszej kochanej Arcanum — administratorce Katalogu Granger oraz "Spalony Feniks" autorstwa Farfadety) również bardzo serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że zostały one zgłoszone! Liczymy na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o Waszych historiach, bo jest warto!
Jeśli jednak chodzi o wygraną, to oczywiście otrzymujecie od nas małą nagrodę! Przez miesiąc zwycięski blog będzie promowany na głównej tablicy naszego katalogu! Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie mieć coraz więcej nowych czytelników!
Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy!

Wasza Ana Bella     

3 komentarze:

 1. AAA!!! Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z pierwszego wyróżnienia dla "Polowania" :) Dziękujemy za wszystkie głosy, a administratorkom za to, że organizujecie akcje takie jak ta. Jeszcze raz wielkie danke i widzimy się na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również dziękujemy za branie udziału w naszych akcjach! Mamy nadzieje, ze jeszcze nie raz będą tak oczekiwane. c:
   A.

   Usuń
 2. Gratulację zwycięscy i wszystkim biorącym udział!

  OdpowiedzUsuń