Ariana dla WS | Blogger | X X

26 cze 2017

Podsumowanie 1 edycji „Magicznych Smakołyków”

Witajcie!
Wakacje rozpoczęły się pełną parą i zapewne wiele z Was snuje już plany dotyczące wakacyjnych wyjazdów i możliwości spędzania wolnego czasu. Pogoda jak na razie dopisuje, więc warto to wykorzystać. Odpoczywajcie, ładujcie akumulatory i chwalcie się, gdzie tym razem planujecie się udać. Moje tegoroczne wakacje nie zapowiadają się zbyt ciekawie, ale może coś wykombinuję.

Jednak ten post nie dotyczy mnie tylko naszej Akcji Komentatorskiej. Zanim przejdę do podsumowania pierwszej edycji, przypomnę o głosowaniu na drabble. Tym razem zgłoszono pięć prac. Namawiamy do oddawania głosów na Waszych faworytów, ale także do pisania opinii dotyczących wszystkich. To ułatwi nam wyłonienie tej najlepszej. Głosowanie trwa do 15 lipca, więc macie jeszcze sporo czasu.

A teraz podsumowanie, na które zapewne czekacie. W pierwszej edycji „Dyniowe Paszteciki” otrzymałyśmy 19 zgłoszeń od 13 osób (6 osób dwa razy zgłaszało swoja twórczość), z czego 18 zgłoszeń zostało skomentowanych. Pod postem ze zgłoszeniami napisano 60 komentarzy, wyświetlono go 1117 razy.
W drugim miesiącu akcji otrzymałyśmy tylko jedno zgłoszenie, ale zapewne było to spowodowane poprawianiem ocen na koniec roku, masą nauki i brakiem wolnego czasu. Oczywiście nie mamy Wam tego za złe. Cieszymy się, że ta akcja została tak dobrze przez Was przyjęta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywność i zaangażowanie. Bez Was ta akcja nie odniosłaby takiego sukcesu. Cieszy mnie także fakt, że wszystkie uczestniczki akcji wywiązały się z zadania i żadna nie trafi na Czarną Listę.
Zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre zasady z regulaminu wymagają korekty. Obiecuję, że następna edycja na pewno Was nie zawiedzie.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i oczekujcie na drugą edycję, która rozpocznie się jeszcze w wakacje!
Pozdrawiam
Arcanum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz