Ariana dla WS | Blogger | X X

20 cze 2016

Wyniki... Nie! Przedłużenie konkursu na blog miesiąca #7

Dzień dobry wieczór!
Cóż za zaskoczenie, niedowierzanie. Pewnie posypią się pytania, pojawi się presja, ale... Jestem pewna, że nikt się nie spodziewał takiego finału tego konkursu:

TRZY PIERWSZE MIEJSCA?

Tak. Dobrze widzicie. Oczy Was wcale nie mylą.

Ten konkurs zyskał naprawdę pokaźną liczbę zgłoszeń, grono administratorek — jak i pewnie czytelników — jest tym przejęte. Popularność ożywia nasz katalog, który wspólnie prowadzimy, tworząc coś na kształt internetowej społeczności.
Zastanawiałyśmy, jak rozwiązać problem trzech pierwszych miejsc... nie jesteśmy oryginalne, bo padło na dogrywkę. Stworzyłyśmy ankietę, ma ona naprawić problem pierwszego miejsca. Swoją drogą, pierwszy raz zdarza nam się taka sytuacja! Ja osobiście uważam ją za zabawną i w pewien sposób uroczą. Jesteśmy jednomyślne. (Katalog pierze nam mózgi i myślimy identycznie. Uciekajcie).

Morał z tej historii jest taki: zapraszam Was serdecznie do ponownego głosowania!
Link do dogrywki, który ustali, kto zdobędzie ostateczne pierwsze miejsce: 
LINK!
Możecie glosować do 26 czerwca!
Przypominam także, że autorki blogów, które biorą udział w głosowaniu, mogą się reklamować tylko na swoich blogach — w grę nie wchodzą aski, fanpage'e i inne portale społecznościowe.


Jest piękny wieczór, mam nadzieję, że ta pora ułatwi Wam tą trudną decyzję. Moim zdaniem szanse są (dosłownie) wyrównane. Jednakże — drodzy czytelnicy — musicie się spisać, by do trzeciej dogrywki nie doszło. Dlaczego? Tworzenie trzeciej ankiety może się odbić szkodliwie na moich nerwach. Ale bez stresu, wierzę w Was, dacie sobie radę!
Zapraszam Was także do odwiedzania naszych zakładek, oczywiście do głosowania, a także (niespodzianka) do komentowania zaistniałej sytuacji. Pośmiejmy się razem.

z poważaniem
Salvio Hexia

5 komentarzy:

 1. Trzy pierwsze i dwa drugie, haha! Czegoś takiego bym się nie spodziewała xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładnie się rozłożyły te głosy! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za wszystkie głosy! Sama nominacja była dla mnie wielkim wyróżnieniem. <3
  Gratuluję trzem pierwszym miejscom! Podejrzewam, że rozstrzygnięcie konkursu łatwe nie będzie. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O mamuniu... Rozumiem, że mogą być 2 pierwsze miejsca, ale trzy? Tego się nie spodziewałam! :D Ciekawa jestem, kto ostatecznie wygra konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany, rany. Mówcie co chcecie, ale ja już czuję się wygrana, bo sama nominacja jest wielkim zaszczytem, więc niezależnie od ostatecznych wyników serdecznie dziękuję Wam za każdy oddany głos! Takiej sytuacji, to ja jeszcze nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń