Ariana dla WS | Blogger | X X

30 cze 2016

Ogłoszenie wyników konkursu na blog miesiąca #7

Cześć, moi drodzy!        
Jest mi naprawdę miło, że mogę już po raz kolejny ogłosić wyniki konkursu na blog miesiąca! Zanim jednak do tego przejdę... Świadectwa odebrane, czerwone paski są? I studenci — sesja już skończona czy jeszcze z nią walczycie? Jeśli tak, mocno trzymam za Was kciuki, a jeśli nie: życzę Wam wszystkim udanych wakacji. Macie jakieś szczególne plany na te najbliższe dwa miesiące? Planujecie wyjazdy czy może postanowiliście spędzić wolny czas w domu? Koniecznie dzielcie się z nami swoimi planami! Nawet nie wiecie jak fajnie czyta się Wasze komentarze. ;) 
     Przy okazji chciałam też Wam powiedzieć, że E. zabrała się za porządki w kategoriach!  Nadeszły wakacje, więc wreszcie można to zrobić na spokojnie. Jest bardzo dużo blogów, które są zawieszone, usunięte czy nie ma do nich dostępu — dlatego E. zaczęła wszystko uporządkowywać. O ile dobrze wiem do niektórych zostały wysłane wiadomości co z blogami, na których od bardzo długiego czasu nic się nie pojawiło, dlatego prosimy o odpowiedzi. 
No ale dobrze, bardziej się nie rozgaduję, czas przejść do konkretów! 
Przypomnę Wam jeszcze jakie blogi brały udział w siódmej edycji konkursu na blog miesiąca. ;)

      — silence-guides-our-minds.blogspot.com/ autorstwa Lianna Pie,
      — dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com/ autorstwa Lupus Lumos,
 — totalus-petrificus-totalus.blogspot.com/p/wiernosc-jest-nudna.html autorstwa Patronuski,
       — magic-archway.blogspot.com/ autorstwa Indiany,
       — slodki-listopad-dramione.blogspot.com/ autorstwa Skyler;*,
       — dracohermione-love-can-be-magical.blogspot.com/ autorstwa Ana Belli, 
       — letothers.blogspot.com/ autorstwa Wiktorii Strzelczyk. 

Ta edycja konkursu przyniosła nam naprawdę wiele emocji, obserwowałam jak wygląda głosowanie i sama nie mogłam uwierzyć, jak przedstawia się punktacja. Pierwszy raz, od kiedy prowadzimy katalog, była taka sytuacja, że... pierwsze miejsce zajęły trzy osoby! Muszę przyznać, że wyniki były naprawdę do siebie zbliżone, więc każda autorka powinna czuć się wygrana. Sama świadomość, że zostało się zgłoszonym do konkursu, jest naprawdę piękna. :) 
Gratulujemy każdej osobie z osobna i, oczywiście, życzymy dalszych sukcesów w konkursach! 
Pierwsze głosowanie.
 To naprawdę niesamowite, jak wyglądają te punkty. Na początku nie wiedziałyśmy za bardzo co zrobić, aż w końcu padła decyzja, a mianowicie... dogrywka! Ten pomysł wydawał się być najlepszym i ostatecznie jesteśmy zadowolone z tego sposobu. :) Czasu na drugie głosowanie dałyśmy całkiem dużo — bo aż tydzień! Stworzyłyśmy ankietę i musieliście oddać głos na jednego z blogów, biorących udział w konkursie. Nie wątpię, że wybór był trudny, bo w dogrywce znalazły się naprawdę świetne blogi, więc czekało Was niełatwe wyzwanie. 
Koniec końców — udało się wyłonić zwycięzcę konkursu na blog miesiąca #7.
Zanim jednak do tego przejdę, chciałabym przypomnieć co nieco o nagrodzie, która obowiązuje w tym konkursie. Od samego początku nagrodą jest reklama wygranego bloga na katalogu, ale oprócz tego pojawia się post z siedmioma pytaniami — zwykle wymyślałyśmy je my, ale od poprzedniej edycji nieco to zmodyfikowałyśmy i od tego czasu pojawiają się pytania od Was. Macie jakieś pytania do autorki wygranego bloga, pytanie związane z życiem osobistym (w graniach rozsądku:)) czy prowadzenia bloga, pisania opowiadań? Nic prostszego! 


1. Pytania do zwycięzcy prosimy przesyłać na: katalog.granger@gmail.com.
2. Przesłanych pytań może być maksymalnie cztery!
3. Prosimy także o zatytułowanie emaila: ''pytania", by nic się nie pogubiło.
4. Na Wasze pytania czekamy do 7 lipca.

Mam ogromną nadzieję, że wykażecie swoje zainteresowania i pojawią się pytania od Was. Spośród wszystkich wysłanych wybierzemy siedem, na które autorka wygranego bloga, jeśli oczywiście będzie chciała, odpowie. :)

Po zakończeniu pierwszego głosowania, tak jak napisałam już wyżej, pierwsze miejsce zajęły aż trzy blogi! Czas przypomnieć, które blogi je zdobyły, zanim przejdę jeszcze do  ostatecznego ogłoszenia wyników. 

          — dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com/ autorstwa Lupus Lumos,
— totalus-petrificus-totalus.blogspot.com/p/wiernosc-jest-nudna.html autorstwa Patronuski,
          — slodki-listopad-dramione.blogspot.com/ autorstwa Skyler;*.

To właśnie na te blogi zostało oddane najwięcej głosów, jak możecie zobaczyć w screenie z pierwszego głosowania. Wreszcie nadszedł ten czas, żebym mogła ogłosić zwycięzcę konkursu na blog miesiąca#7! 

A więc... 
Zwycięzcą w konkursie zostaje...
.
.
.
.
.
PATRONUSKA Z BLOGA totalus-petrificus-totalus.blogspot.com/p/wiernosc-jest-nudna.html! Zdobyłaś największą ilość głosów, dzięki czemu zajęłaś pierwsze miejsce! 
Drugie głosowanie.
Gratuluję również pozostałym dziewczynom, których blogi pojawiły się zarówno w tym drugim głosowaniu, jak i pierwszym. Według mnie samo zgłoszenie do konkursu jest ogromnym wyróżnieniem, dlatego jeszcze raz — gratuluję!

Patronuskę proszę o odezwanie się na maila, jeśli oczywiście będzie skłonna odpowiedzieć na 7 pytań, zadanych przez czytelników, a na pewno będzie to bardzo ciekawe doświadczenie! Możesz również powiadomić o wysyłaniu pytań na swoim blogu, a nuż więcej osób prześle pytania. :)
     Ale, ale! To nie wszystko, co mamy dla zwyciężczyni. Oprócz tego LOG wykonało specjalnie dla Ciebie małą pamiątkę, w związku z wygraną w tym konkursie. 


Dziękujemy LOGowi za wykonanie po raz kolejny tak pięknej grafiki!

Kolejny konkurs dobiegł końca, ale na tym nie kończymy — już wkrótce ruszamy z kolejnymi edycjami! Wyczekujcie nowych postów. Na razie mogę Wam powiedzieć, że we wtorek pojawię się z pewną akcją, której jeszcze na naszym katalogu nie było, ale na innych katalogach/stowarzyszeniach można było z czymś takim się spotkać. :) No ale nic nie zdradzam, przekonacie się sami! 
         Tymczasem życzę Wam miłego wieczoru i... do zobaczenia!
M.

16 komentarzy:

 1. Ela, kochana! Gratuluję Ci! To była "ciężka" walka na głosy, ale wygrałaś i zasłużyłaś! Mam nadzieję, że nagroda Ci się spodoba, sama robiłam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paula! Dziękuję, rany, ja się dziwiłam czemu ludzie dziś mi gratulują wygranej na KKZ, a to o to chodziło. Jestem w szoku. Oczywiście, że mi się podoba, widać Twoją rękę <3

   Usuń
 2. Elu! Gratuluję! Trzymałam bardzo mocno kciuki! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, dziękuję! Jejku, ale jestem w szoku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani! Serdecznie wszystkim i każdemu z osobna dziękuję. Nie wiem co napisać, nie spodziewałam się! Na pytania oczywiście chętnie opowiem, a nagroda bardzo mi się podoba! Zaczarowaliście mój weekend! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I oczywiście gratuluję pozostałym! Jestem w takim szoku, że nie myślę ;)

   Usuń
 5. Ta grafika od LOG jest genialna!!!! ♥.♥ Zakochałam się ♥♥♥
  No i gratulacje! Chciałam, żebyś wygrała, bo WJN to jedno z moich najulubieńszych Dramione i chyba przeczytam je sobie z powodu wygranej jeszcze raz. A co! Mogę! XD

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo zasłużona wygrana :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wszystkim, a w szczególności Patronusce! :) Wygrana jak najbardziej zasłużona :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wszystkim, a w szczególności Patronusce! :) Wygrana jak najbardziej zasłużona :D

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja przyłączam się do gratulacji - teraz po prostu muszę do Ciebie zajrzeć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję i zapraszam w moje skromne progi :)

  OdpowiedzUsuń