Ariana dla WS | Blogger | X X

14 mar 2016

Konkurs na blog miesiąca #6!


Uwaga! Uwaga! Poszukujemy bety!
Osoby, która ma więcej czasu, bo jednak posty pojawiają się na Katalogu średnio dwa lub trzy razy na tydzień (nie licząc wyjątkowych okoliczności). Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę się kierować do zakładki ''Kontakt''! :)

Witam!
Miło jest przychodzić do Was w ten poniedziałek... Aż dziwne, że poniedziałek może się wydawać taki miły (żartuję, jest szósta w nocy, marzę o śnie, ale wiadomo; sen jest dla słabych!). W każdym razie, ogłaszamy konkurs na blog miesiąca. Szósta edycja mam nadzieję będzie przebiegać tak żwawo jak wcześniej (a może jeszcze lepiej? Sama nie wiem, Wy umiecie zaskoczyć człowieka).
Jeszcze zanim przejdę do regulaminu, chciałabym Was zaprosić na fanpage'a, aska i stronę z urodzinami; linki są na samej górze posta, serdecznie zapraszamy do wspólnej aktywności! Umilmy sobie ten początek tygodnia.


REGULAMIN:

1. Organizatorami są administratorzy Katalogu Granger.
2. Zgłaszane blogi, które są aktualnie prowadzone, muszą mieć co najmniej opublikowane trzy rozdziały. Jest także możliwość zgłoszenia blogów zakończonych.
3. Blog, który chcemy, aby pojawił się w marcowej edycji konkursu na blog miesiąca, zgłaszamy, wysyłając e-maila na adres katalog.granger@gmail.com

Aby blog został przyjęty, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:

— adres zgłaszanego bloga,
— pseudonim autorki piszącej opowiadanie,
— i odpowiedź na pytanie: dlaczego wybieram tego a nie innego bloga? Wypowiedź powinna być długa i dokładnie uzasadniona, więc minimalna liczba słów to 70. Lub oczywiście więcej.

W temacie maila prosimy o wpisanie: "Blog miesiąca - marzec"
4. Osoba zgłaszająca blog pozostaje anonimowa.
5. Każda osoba może zgłosić dwa blogi, więc prosimy o dokładne przemyślenie tej decyzji i nie wybieranie poszczególnych blogów ze względu na sympatię do autora, lecz sposób napisania opowiadania.
6. Zgłaszany blog nie musi należeć do Katalogu Granger — ale nadal jednym z głównych bohaterów ma być Hermiona Granger.
7. Zgłaszający nie może zgłosić swojego bloga!
8. Autorzy swoich blogów mogą reklamować i zachęcać do głosowania jedynie na swoim blogu. Zareklamowanie bloga na fanpage'u, asku czy innych stronach jest zabronione.
9. W konkursie mogą brać udział blogi tylko te, które nie zwyciężyły w poprzednich konkursach na bloga miesiąca. Natomiast uczestnicy poprzednich konkursów na bloga miesiąca mogą wziąć udział.

Blogi prosimy zgłaszać do 20 marca. Macie czas do godziny 23:59.


Już następnego dnia na katalogu będzie opublikowana sonda, w której będziecie mogli ostatecznie zagłosować na swojego ulubieńca. Głosować będzie można do 27 marca, dokładnie do godziny 23.59. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 29 marca!


W razie jakichkolwiek nieścisłości bardzo proszę kierować swoje pytania na e-maila, GG lub po prostu napisać komentarz. Szanujemy każdą formę kontaktu. Bardzo chętnie pomożemy, odpowiemy na każde pytanie i rozważymy wszelkie propozycje. W końcu jesteśmy tutaj dla Was.
Liczę, że wiele osób zwróci uwagę na ten konkurs. Pamiętajcie, że jest on organizowany z myślą o Was, czytelnikach, nie zawiedźcie nas! Same tego wszystkiego nie będziemy w stanie utrzymać, dlatego mam wielkie (oby nie płonne) nadzieje co do Waszej aktywności. Miłego dnia!

Salvio Hexia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz