Ariana dla WS | Blogger | X X

8 sty 2016

Reklama akcji!

Cześć, kochani! 
Dzisiaj na szybko publikuję post, jako że właśnie odebrałam od Johanny maila, więc nie czekam, tylko od razu to robię. Niżej coś dla osób z Katowic i okolic  – fajna akcja, można przeżyć coś nowego, więc jeśli macie blisko, uważacie pisanie za swoją pasję, koniecznie skontaktujcie się z Johanną. Nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda, jednak wydaje mi się, że wszystko, w razie jakichkolwiek pytań, zostanie Wam dokładnie wytłumaczone. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć, pamiętajcie. :)
Poniżej przedstawiam Wam treść maila. A teraz idę dalej spać, bo przed chwilą wstałam, tylko żeby się tu odezwać... Życzę dobrego weekendu! Już w niedzielę pojawi się nowa odsłona ciekawostek, więc zaglądajcie. 
,,Katowicki antykwariat 451 Stopni organizuje akcję spotkań z blogerkami oraz blogerami. Podczas nich autorzy będą mogli spotkać się ze swoimi fanami oraz zaprezentować swoją twórczość nowym osobom. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w takiej akcji i zareklamowania swojego bloga na żywo w Katowicach prosimy o kontakt z Johanną Malfoy (johannamalfoy@gmail.com) po uzyskanie dokładniejszych informacji.;)"
Trzymajcie się, do zobaczenia!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz