Ariana dla WS | Blogger | X X

13 gru 2015

Przedłużenie konkursu

Cześć!
Jesteśmy bardzo przygnębione tym, że Wasza aktywność na katalogu bardzo maleje. Może jest w tym trochę naszej winy, jest nas tu trochę mniej niż wcześniej, ale staramy się co jakiś czas pisać posty, organizować konkursy, żeby nie było tu pusto... A Wasz odzew jest naprawdę mały, szkoda, bo do katalogu należy bardzo dużo blogów. Nie widzimy zainteresowania z Waszej strony i nie ukrywamy, że patrząc na to, nasz entuzjazm maleje. Szkoda, bo każda z nas, administratorek, poświęca sporo czasu na to, żeby Katalog Granger żył. Siedzimy wieczorami, wymyślając nowe pomysły, akcje, próbujemy wcielić je w życie, pytamy, zaniedbujemy inne obowiązki i... Nie ukrywamy, że jesteśmy zawiedzione.

Nie chcę dłużej przedłużać, bo czekają mnie jeszcze powtórki przed jutrzejszym testem, więc przejdźmy bezpośrednio do tematu konkursu. Tematy, wydawało nam się, były naprawdę świetne i gdyby nie to, że nie mogę, to chętnie napisałabym jakąś pracę. Dałyśmy jeszcze więcej czasu niż zwykle, stwierdzając, że w okresie świąt każdy i tak ma dużo na głowie, to wolnego czasu na pisanie jeszcze mniej. Ale nie wyszło, dostałyśmy dwie prace, i tyle samo zgłoszeń do jury. Postanowiłyśmy przedłużyć konkurs, ale tylko pod jednym warunkiem.
Wszystkie osoby piszące prace na konkurs bardzo prosimy o to, żeby DZIŚ wysłały nam maila z taką informacją, plus ilość czasu ile mniej więcej zajmie im dokończenie miniaturki.
Jeśli ktoś ma ochotę być w jury, to także serdecznie zachęcamy!
 Jeśli nie dostaniemy wystarczającej ilości wiadomości, czyli przynajmniej 2, konkurs zostanie odwołany na
jakiś czas. Nie chciałybyśmy znów się na tym przejechać, chyba rozumiecie...

mail katalogu: katalog.granger@gmail.com
Trzymajcie się,
E.

7 komentarzy:

 1. MoglabymMoglabym wyslas dzisiaj tego maila ? Wiem, ze minely dwa dni, ale dopiero teraz przeczytalam ten post :/ Mogę wysłać dzisiaj czy już nie ma takiej możliwości ?

  OdpowiedzUsuń
 2. MoglabymMoglabym wyslas dzisiaj tego maila ? Wiem, ze minely dwa dni, ale dopiero teraz przeczytalam ten post :/ Mogę wysłać dzisiaj czy już nie ma takiej możliwości ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Istnieje jeszcze możliwość wysłania opowiadania? Chętnie wzięłabym udział.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jest możliwość wysłania do jutra? Bo nie jestem pewna czy dziś się wyrobię.

  OdpowiedzUsuń