Ariana dla WS | Blogger | X X

13 paź 2015

APEL

Nie będę się zbytnio rozpisywała, ponieważ czas mnie goni, wpadłam na krótką chwilkę, by...

PRZYPOMNIEĆ O KONKURSIE. ;) Jest nam, nie ukrywam, troszkę przykro, że wpłynęło tak mało prac, jak na tą chwilę, nie też ma zgłoszeń do jury, co jest... dołujące, ale znajdziemy jakieś rozwiązanie - po prostu my będziemy resztą członków jury, chyba że ktoś jeszcze się zgłosi; a zachęcamy Was do tego bardzo gorąco. Pamiętajcie, że podstawą Katalogu jesteście tylko i wyłącznie wy, nasi członkowie, więc jeśli wy nie będziecie nam pomagać budować katalogu, aby coraz bardziej się rozwijał... budowa po prostu runie, a tego bardzo nie chcemy. Działamy już pół roku, wydaje mi się, że dajemy z siebie naprawdę wiele, ale jesteśmy też ludźmi i widząc małą aktywność... po prostu tracimy chęci i cały zapał, jaki jeszcze nie dawno miałyśmy. DLATEGO musicie nam pomóc te chęci odzyskać - mówię tu teraz w imieniu nas wszystkich czterech. 

Przypomnienie tematów konkursu:
1. Interpretacja piosenki "You raise me up" - Westlife, tekst powinien być melancholijny, raczej smutny,
2. Dzień chłopaka! Praca MUSI zawierać słowa i wyrażenia: łyżka durszlakowa, kapusta i gotowanie na parze oraz ode mnie: roleta i "patrz jak łazisz!".
3. Bajka o Hermionie Granger.

Prace wysyłacie, zgodnie z przedłużeniem konkursu do 17 października, do godziny 23.59. Do jury można się zgłaszać także do tego terminu. Więc klawiatury w dłoń, zbierzcie w sobie pokłady weny i... do dzieła! Na chwilę obecną wzywa mnie już podręcznik od chemii, dlatego biegnę się uczyć! Mam nadzieję, że gdy wejdę w piątek na katalogowego maila, zobaczę mnóóóóstwo prac i zgłoszeń do jury - nie zawiedźcie mnie. ;)

PS. Dzisiaj E. ma urodziny. Wszyscy śpiewamy sto lat... I składamy jej życzenia; wszystkiego najlepszego, kochana!
M.

9 komentarzy:

 1. STOOOOOOOO LAT, STOOOOOOO LAT, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!!! KTOOOO? E.!!!!!!! Spełnienia marzeń, zdrowia, dalszego zapału do pracy i pokładów weny na skalę światową, międzynarodową! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęścia, zdrowia i pieniędzy. Gdy te trzy rzeczy wypalą, reszta pójdzie z górki.
  Dodatkowo wytrwałości w blogowaniu i wielkich pokładów cierpliwości oraz z braku lepszego słowa: weny. (;

  OdpowiedzUsuń
 3. Od siebie dodam, że życzę miłości i od groma czasu wolnego na wszelką działalność. :D Zaśpiewałabym, ale no kiepsko by mi to wyszło. >: Także WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <3!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mogę spróbować na jury, ale może być problem z błędami czy przecinkami, choć jak ktoś napisze ołówek przez "u" to zauważę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nawet nie musicie wysyłać tej próbnej oceny, bo podejrzewam, że to niektórych odstrasza. :D

   M.

   Usuń
 5. O Boże! Zupełnie zapomniałam!
  A więc, E. wszystkiego najlepszego! Abyś zawsze jakiś promyczek słońca świecił obok Ciebie, żebyś tryskałą pozytywną energią i optymizmem, żebyś była szczęśliwa i znalazł ( o ile jeszce ich nie masz :P) prawdziwych przyjaciół, którzy Cię NIGDY nie zawiodą. Pozdrawiam serdecznie E.! <3 ♥♥♥

  PS Zgłosiłabym się na jury, ale wysłąłam pracę - czy byłoby możliwe, abyś dostąpiła zaszczytu i zasiadła w jury? Znam się na ortograficznych błędach i tych sprawach, ale swojej pracy raczej bym nie oceniała.
  PPS Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurczę, raczej nie za bardzo, to trochę nagina nasz regulamin. :(

   M.

   Usuń
  2. Ok, spoko :) Tak tylko pytałam, oczywiście nie mam Wam tego za złe. ♥ Pozdrawiam :)
   ~Bella Black

   Usuń