Nowości na blogach

Jeśli na twoim blogu pojawił się nowy rozdział i chcesz poinformować o tym innych, ta zakładka jest właśnie do tego przeznaczona!

Aby twój najnowszy rozdział pojawił się w poście, który będzie to tego przeznaczony, musisz spełnić następujące warunki, wypełniając poniższy formularz.

1. Adres bloga,
2. Nick autora,
3. Kategoria do jakiej należy blog.
4. Tytuł bloga,
5. Numer i tytuł rozdziału,
6. Fragment rozdziału (do 150-200 słów).

Nie odpowiadamy za błędy w podanych fragmentach, więc prosimy o dokładne sprawdzenie podanego fragmentu.
(Zakładka zaktualizowana 20.07.2017)

1 komentarz:

 1. 1. https://uwieziona-dramione.blogspot.com/
  2. Lirveni - A.W
  3. Dramione -> Opowiadania aktualne
  4. Uwięziona
  5. Rozdział 2
  6. Z daleka usłyszała podniesione głosy, donośny tupot stóp, nikłe syczenie. Głośno przełknęła ślinę, czuła, jak o jej klatkę piersiową mocno obija się serce, zacisnęła dłonie w pięści, plecy wcisnęła w oparcie krzesła i zacisnęła ze strachu oczy. Ktoś, kto powiedziałaby w tym momencie, że się nie boi, okazałby się głupcem. Stukot stawał się, coraz głośniejszy, wiedziała, że nieuniknione zbliża się coraz bardziej.
  Zauważyła przekręcenie zamka, któremu towarzyszyło skrzypnięcie. Powolne otwieranie drewnianych drzwi, zmroziło jej krew w żyłach. Z ciemności wyłoniły się dwie postacie. Jedna niska, dość pulchna, zgarbiona, ubrana w poniszczony garnitur. Druga natomiast, wysoka, wyprostowana, ubrana w ciemne szaty, powiewające za każdym ruchem.
  - Voldemort – wypowiedziała szeptem.

  OdpowiedzUsuń

szablon wykonany przez oreuis