Ariana dla WS | Blogger | X X

29 wrz 2018

Konkurs na miniaturkę miesiąca #14!

Witajcie!
Jak tam nastroje w te dość zimne dni? Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza i już tęsknię za ciepłymi dniami. Lato, gdzie jesteś? Wiem, że obecność jesieni to normalna sprawa, ale nie miałabym nic przeciwko, gdyby na termometrze było dwadzieścia stopni, a nie osiem. Na szczęście ten tydzień zapowiada się słonecznie. Oby tak było.
Ja ostatnio mam straszne urwanie głowy. Nowa praca to dla mnie wielkie wyzwanie, ale chyba daję radę, ponieważ dostaję coraz więcej zajęć i nawet zdarzają się pochwały za wykonaną pracę, a co za tym idzie, dawka pozytywnej energii do działania! Jedyne co mnie wykańcza to wieczorne powroty do domu, ale muszą być jakieś minusy… Opowiadajcie, co u Was słychać!


Zapewne byliście zdziwieni, czytając temat tego posta. Cóż, obiecywałyśmy, że nie będziemy próżnować i oto pojawiamy się z kolejną edycją konkursu na miniaturkę! Dlatego bez zbędnych wywodów, zapraszam do zapoznania się z przygotowanymi przez nas tematami.

TEMATY:
1. Interpretacja piosenki:
2. Halloween po mugolsku — ten temat dedykujemy wesołym tekstom, w których bohaterowie będą przebierać się w różne wymyślne stroje, albo chodzić od domu do domu i zbierać cukierki. Wszystko zależy od Was i od Waszej inwencji twórczej. Ma być wesoło i z fajną puentą.
3. Upamiętnienie poległych — zbliża się listopad — miesiąc zadumy i wspomnień zmarłych osób. To czas, kiedy przywołujemy te dobre, ale także niezbyt miłe wydarzenia z życia bliskich nam ludzi. Może uczniowie Hogwartu będą wspominać Albusa Dumbledore’a przy jego grobie? Albo swoich rodziców, przyjaciół i innych bliskich? Pozostawiamy to Waszej wyobraźni.

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorami konkursu są administratorzy Katalogu Granger,
2. Tekst, który wysyłają uczestnicy konkursu, musi zawierać następujące warunki:
— tekst nie może przekraczać sześciu stron, (napisanych czcionką Georgia, rozmiar 11), a minimalna ilość stron to dwie,
— marginesy powinny zawierać z każdej strony (lewa, prawa, góra, dół) po 2,5 centymetry (czyli marginesy normalne),
— jednym z głównych bohaterów musi być Hermiona Granger,
3. Miniaturkę należy wysłać na email Katalogu (jest podany w zakładce kontakt). Prosimy o wysyłanie tekstów w formie zapisanego pliku. Posiadamy takie programy jak Word i OpenOffice, oczywiście notatnik; jeśli ktoś nie miałby któregoś z tych programów, można ewentualnie przesłać miniaturkę w formie tekstu w mailu,
4. TYTUŁ MAILA MA ZAWIERAĆ:
— Nick autorki,
— Temat, w jakim została napisana praca (może być sam numer danego tematu),
— tytuł miniaturki.
Prosimy o przestrzeganie tego podpunktu, ponieważ czasem trudno jest odnaleźć pracę, jeśli ktoś wpisze w tytule coś innego, także proszę o dokładność. Nie wpisujcie tutaj „konkurs na miniaturkę”, tylko trzymajcie się regulaminu, tak jak jest napisane powyżej. W treści maila prosimy o podanie również adresu swojego bloga!
5. Jedna osoba może przesłać maksymalnie jedną pracę.
6. Udział w konkursie mogą brać osoby spoza Katalogu.
7. Nagrodę wysyłamy pocztą, tylko na terenie Polski!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 października do 23:59. Dwa dni później zostanie opublikowany post z głosowaniem na najlepszą miniaturkę spośród nadesłanych.

Aby urozmaicić konkurs przewidziałyśmy nagrodę rzeczową. Do wygrania jest jedna z czterech książek, związanych z uniwersum Harry’ego Pottera.Poszukujemy także osoby, które zechciałyby ocenić nadesłanie miniaturki. Może wśród Was jest ktoś, kto miałby trochę czasu i przede wszystkim chęć? Jeżeli tak, prosimy o kontakt na naszego e-maila. Nie ukrywamy, że taka aktywność z Waszej strony bardzo by nas ucieszyła.

Gdybyście mieli jakieś pytania odnośnie konkursu, śmiało piszcie na naszego e-maila. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Tymczasem życzymy powodzenia i wiele weny do pisania!
Miłego weekendu
Arcanum

6 komentarzy:

 1. chciałabym się zgłosić do oceniania, ale obawiam się, że mogę nie mieć czasu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ocenienie na pewno damy około trzech tygodni, więc może jednak się uda? :D W każdym razie - dziękujemy za chęci, już samo to bardzo się dla nas liczy! :)

   M.

   Usuń
 2. A ja mam dylemat. Napisać czy zgłosić się do oceniania... Ale chyba tym razem napiszę, bo to takie moje tematy :D Także spodziewajcie się czegoś niedługo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że jest otwarty "casting" na jury. Chciałabym wreszcie kopnąć się w cztery litery i napisać coś zjadliwego, ale wiem na pewno, że czasowo się nie wyrobię (klasa maturalna, weekendy zawalone zadaniami domowymi i jeszcze życie zmusza mnie do znalezienia jakiejś pracy dorywczej...). Od dawien dawna wena się mnie nie trzyma i jak zacznę coś pisać, to potem leży to odłogiem przez długi, długi czas, niedokończone. Z chęcią pomogłabym w ocenie miniaturek - naprawdę bardzo lubię poprawiać czyjeś prace i zwracać uwagę na najróżniejsze błędy (chybabym się na nauczycielkę nadawała :-P). W każdym razie z mojej strony prawie na pewno możecie liczyć na pomoc w kwestii oceniania. Nie nastawiałabym się na żadną pracę konkursową, ale możecie w najbliższym czasie wypatrywać mojego maila w temacie pomocy ;-).

  OdpowiedzUsuń