Ariana dla WS | Blogger | X X

21 lis 2016

Ogłoszenie wyników konkursu na blog miesiąca #8!

Cześć, kochani!
Zaczął się kolejny tydzień, a ja już odliczam do weekendu - bo w weekend jadę do domu! Odliczam więc już godziny, chociaż jakoś ubiegły i ten tydzień płynął mi wyjątkowo wolno. Chociaż... do świąt został już tylko miesiąc! Czy tylko ja się tym tak ekscytuję? Najchętniej już zaczęłabym słuchać świątecznych piosenek, ale nie chcę przesadzać (chociaż czekoladowego mikołaja już zjadłam). Więc ostatecznie zacznę piosenki za tydzień! :)
A co u Was słychać, moi mili? Jak szkoła/studia/praca? Mam nadzieję, że macie trochę czasu na swoje przyjemności w codziennym życiu.
Dzisiejszy dzień to dzień… ogłoszenia wyników konkursu na blog miesiąca #8! Ale zanim przejdę do ogłoszenia wyników, gratulacji, przypomnę Wam jeszcze jakie blogi brały udział w tej edycji konkursu.

dramione-cienka-granica.blogspot.com — autorstwa Princess Expecto,
—  dramione-story.blogspot.com — autorstwa Icamny,
renowacje-uczuc.blogspot.com — autorstwa Salvio Hexii,
last-minute-love-dramione.blogspot.com — autorstwa Arcanum Felis,

Zostało nominowanych pięć blogów! Ten wynik nie jest zbyt satysfakcjonujący, ale najważniejsze, że ostatecznie konkurs się odbył. Kolejną edycję przewidujemy gdzieś za około dwa miesiące i mamy nadzieję, że wtedy zostanie zgłoszonych więcej blogów. Pamiętajcie, że bez Was nie damy rady! Konkursy są tworzone dla Was, żeby nasz katalog coraz bardziej się rozwijał, żeby było ciekawiej, więc naprawdę potrzebujemy Waszej aktywności.
Koniec gadania, czas ogłosić wyniki, bo autorki blogów pewnie się niecierpliwią!

A więc...
Zwyciężczynią w konkursie na blog miesiąca, edycja ósma, zostaje...
(Proszę werble)
.
.
.
.
.
.
ARCANUM FELIS, Z BLOGA last-minute-love-dramione.blogspot.com/! Zdobyłaś największą liczbę głosów, co dało Ci zwycięstwo w konkursie. Gratulujemy wygranej i, oczywiście, życzymy dalszych sukcesów w konkursach!
Screen wyników.

Nagroda dla Ciebie zostanie wykonana przez Land of Grafic, więc wyczekuj maila z piękną grafiką!
Oprócz tego, że już pogratulowałam Arcanum, chciałam od razu pogratulować też wszystkim autorkom, które zostały zgłoszone. Samo zgłoszenie bloga do konkursu jest ogromnym wyróżnieniem, więc — gratulujemy! :)
Dla Arcanum mamy jeszcze małą niespodziankę — jeśli będzie chciała, będzie mogła odpowiedzieć na 7 pytań od Was! Tyle że, żeby na nie odpowiedziała, najpierw musicie nam je nadesłać. :)

1. Pytania do zwycięzcy prosimy przesyłać na: katalog.granger@gmail.com.
2. Przesłanych pytań może być maksymalnie cztery!
3. Prosimy także o zatytułowanie emaila: „pytania”, by nic się nie pogubiło.
4. Na Wasze pytania czekamy do 30 listopada!

Mam nadzieję, że w skrzynce na mailu pojawi się kilka wiadomości z pytaniami. :)

Na dzisiaj to tyle  zrobiłam sobie herbatę, więc może nawet się trochę pouczę. Życzę Wam dobrej nocy i zapraszam do udzielania się w komentarzach czy na chacie. A zanim jeszcze zniknę, zdradzę Wam, że w piątek pojawi się ciekawy post, więc... wyczekujcie!
~M.

4 komentarze:

 1. Nie wiem co powiedzieć, jestem w totalnym szoku, bo nie spodziewałam się wygranej :) Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i oczywiście chętnie odpowiem na pytania! :)

  Pozdrawiam
  Arcanum Felis

  OdpowiedzUsuń
 2. O cholera, drugie miejsce? Dziękuję głosującym!
  I bardzo się cieszę, że wygrała Arcanum Felis, gratuluję, kochana! Dziewczynom też gratuluję, będę musiała się zaznajomić z ich blożkami...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest zle, trzecie miejsce, myślałam że bd gorzej ;) gratulacje dla zwyciężczyni ;)

  OdpowiedzUsuń