Ariana dla WS | Blogger | X X

23 maj 2016

Konkurs na blog miesiąca #7!

Cześć!
Bardzo się cieszę, że mogę po raz kolejny pisać post z następną już edycją konkursu na blog miesiąca! Jestem naprawdę szczęśliwa, że to już siódma edycja, bo to tylko pokazuje, że niektórzy są naprawdę zainteresowani konkursami, co bardzo nas cieszy i, przede wszystkim, motywuje do dalszej pracy. Ale muszę też trochę pomarudzić — jest mi przykro, że przy poprzednim poście nie pojawił się żaden komentarz. No cóż, myślę, że dobrze wiecie, że jeśli nie będzie wykazywać swojego zainteresowania, nie pociągniemy same zbyt długo. To funkcjonowania katalogu potrzebni jesteście również Wy. 
Co u Was słychać? Piszcie w komentarzach jak Wam mija maj, co ciekawego się wydarzyło, jak z pogodą, jak w szkole/na studiach/w pracy. Ja mogę w końcu powiedzieć, że skończyłam wszystkie matury i mogę się już cieszyć wakacjami! Nawet sobie nie wyobrażacie jaka to dla mnie ogromna ulga. :)
Ale już nie nawijam, przypominam Wam regulamin konkursu i zapraszam do zgłaszania swoich ulubionych blogów! 

REGULAMIN:
1. Organizatorami są administratorzy Katalogu Granger.
2. Zgłaszane blogi, które są aktualnie prowadzone, muszą mieć co najmniej opublikowane trzy rozdziały. Jest także możliwość zgłoszenia blogów zakończonych.
3. Blog, który chcemy, aby pojawił się w majowej edycji konkursu na blog miesiąca, zgłaszamy, wysyłając maila na adres katalog.granger@gmail.com

Aby blog został przyjęty, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:
— adres zgłaszanego bloga,
— pseudonim autorki piszącej opowiadanie,
— i odpowiedź na pytanie: dlaczego wybieram tego, a nie innego bloga? Wypowiedź powinna być długa i dokładnie uzasadniona, więc minimalna liczba słów to 70. Lub oczywiście więcej.

W temacie maila prosimy o wpisanie: "Blog miesiąca  maj"
4. Osoba zgłaszająca blog pozostaje anonimowa.
5. Każda osoba może zgłosić dwa blogi, więc prosimy o dokładne przemyślenie tej decyzji i nie wybieranie poszczególnych blogów ze względu na sympatię do autora, lecz sposób napisania opowiadania.
6. Zgłaszany blog nie musi należeć do Katalogu Granger — ale nadal jednym z głównych bohaterów ma być Hermiona Granger.
7. Zgłaszający nie może zgłosić swojego bloga!
8. Autorzy swoich blogów mogą reklamować i zachęcać do głosowania jedynie na swoim blogu. Zareklamowanie bloga na fanpage'u, asku czy innych stronach jest zabronione.
9. W konkursie mogą brać udział blogi tylko te, które nie zwyciężyły w poprzednich konkursach na bloga miesiąca. Natomiast uczestnicy poprzednich konkursów na bloga miesiąca mogą jak najbardziej wziąć udział.

Zgłoszenia możecie przesyłać do 6.06, do godziny 23.59. Mam nadzieję, że wykażecie choć trochę zainteresowania tym konkursem, szkoda by było, gdyby miał się nie odbyć. Następnego dnia pojawi się post, w którym pojawi się link do głosowania. 

Jeśli będziecie mieć jakieś pytania, prosimy je kierować na maila czy po prostu piszcie w komentarzach. Na wszystko odpowiemy, w razie potrzeby wytłumaczymy, więc koniecznie piszcie. :)
Ja tymczasem uciekam trochę poleżeć na słońcu, bo, nie ukrywam, dzisiejszy dzień był dla mnie pełen wrażeń. Na dzisiaj to tyle! Kolejny post, który się pojawi, będzie związany z nieco innym konkursem, tego na katalogu jeszcze nie było, więc koniecznie obserwujcie. :)
Miłego tygodnia!
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz