Ariana dla WS | Blogger | X X

3 lut 2016

Bardzo ważne ogłoszenie!

Uwaga drodzy katalogowicze!


Musimy Wam ogłosić coś szczególnie ważnego. Zdajecie pewnie sobie z tego sprawę, że jeśli zostaje ogłoszony taki post, prosimy Wszystkich i każdego z osobna o poświęcenie tych paru minut na przeczytanie takich notek.
Oczywiście to nic strasznego, wszystko z nami w porządku, każdy zdrowy. Nie chciałyśmy wywołać tymi pierwszymi linijkami jakichś czarnych scenariuszy, więc możecie śmiało odetchnąć! 
Przynajmniej jak na razie. Nigdy nie wiadomo, kiedy za rogiem zahaczymy Dementorów niczym Harry Potter przed piątym rokiem w Hogwarcie! Całe szczęście, że (chyba, bo nadal gubię się w naszych rocznikach) możemy się już przed nimi obronić poza szkołą!

Główny temat postu niby nie straszny, ale bardzo, ale to bardzo ważny dla nas - Waszych administratorek Katalogu Granger. 
Chodzi o konkursy. Pewnie myślicie sobie teraz, że znowu zaczynamy marudzić, ale to nie nasza wina, uwierzcie nam na słowo. Ja, Ana, w imieniu całej naszej ekipy proszę z całego serduszka o branie udziału w nich jak i ogólnie. Przykro nam się trochę zrobiło, gdy zobaczyłyśmy, że malutko osób się zgłosiło. Śmiemy nawet twierdzić, że raczej nikt się nie zgłosił do chociażby Miniaturki miesiąca. 
Chyba, że (tu akurat piszę o sobie samej) jestem ślepa i nie zauważyłam, to przepraszam! Nie miałam zamiaru tutaj niczyjej trudnej pracy obrazić, jeśli ktoś jednak wysłał miniaturkę to oczywiście zwracam honor (nikt nie wysłał - powiedziała M. sprawdzając maila po raz milionowy).
Co do bloga miesiąca to dostałyśmy parę zgłoszeń z czego ogromnie się cieszymy! Choć jak zapewne każdy by się domyślił, chciałybyśmy otrzymać ich jeszcze więcej (tym bardziej, że termin mija... już właściwie minął. Ale przydałyby się jeszcze z dwa zgłoszenia. Ja nie wiem, napisałyśmy, że możecie zgłaszać po dwa blogi - dostajemy po jednym. :< ~ M.).
Nasza prośba również jest zwrócona, co do zgłoszeń w stronę oceniania miniaturek, czyli naszego sławnego jury. Jeśli ktoś chciałby wykazać się w takim stanowisku, to prosimy bardzo o zgłoszenie! To nic trudnego, a nam bardzo pomoże (tym bardziej, że na razie zgłosiła się jedna osoba... której oczywiście bardzo dziękujemy i ślemy buziaki ~ M.).

Sami dobrze wiecie, że robimy to wszystko dla Was. Prowadzenie katalogu to nie łatwy orzech do zgryzienia. Żeby płynnie strona funkcjonowała nasz zespół wymyśla posty już na przód, byśmy publikowały je Wam na czas.
No i skoro o nim mowa - nie wiem jak pozostałym dziewczynom, ale zapewne się ze mną zgodzą - sporo czasu poświęcamy na jego prowadzenie, zarządzanie, porządkowanie. Niektórzy z Was zdążyli już przeczytać w nominacjach do Liebster Blog Award, że sporo czasu poświęcamy tutaj jak i przy nauce. *kujony*
Jeszcze zauważcie, że same prowadzimy blogi, na których u większości pojawiają się notki prawie że regularnie. Nie mówię tu o sobie, bo przez egzaminy nie miałam wytchnienia.
Parę razy zdarzało się też, że mało kto miał czas, by dać o sobie znać tutaj. 
Ale jesteśmy i staramy się regularnie prowadzić nasz jak i Wasz katalog! Dlatego prosimy bardzo, ale to bardzo mocno, o zgłoszenia, komentarze, byśmy wiedziały, że nasza praca nie idzie w błoto. Sami dobrze wiecie, że komentarze są najprzyjemniejsze dla osoby blogującej i pokazującej swoje prace jak i wkład w blogosferę. Wtedy człowiek zdaje sobie sprawę, że jego dzieło na serio jest coś warte. Bo ma wiernych obserwatorów i ludzi, nawet anonimowych, którzy są za nim. (powierdzam, przytakuję, mądre słowa ~ M.)
Wiecie o tym, jak to bardzo mocno motywuję człowieka do dalszego działania, a nie chcemy sobie odpuszczać z prowadzenia Katalogu Granger, bo jesteśmy do niego bardzo przywiązane. 
Mamy po prostu nadzieję, że i Wy również... 


Pozdrawiamy, smutny Zespół KG 

13 komentarzy:

 1. Nie przejmujcie się brakiem miniaturek na konkurs! Termin jest dopiero za 12 dni, a podejrzewam, że autorki muszą jeszcze dokończyć tekst, chcą go przechować, posprawdzać kilka razy i wysłać dopiero w walentynki! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam nawet nie chodzi o te miniaturki, bo zdajemy sobie z tego sprawę, ale ostatnio aktywność w komentarzach, nawet na chacie, tak spadła, że aż przykro. :(

   M.

   Usuń
  2. Spokojnie, spokojnie, jedną pracę będziecie mieć na pewno c:

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jeśli chodzi o miniaturkę miesiąca, to, jak już napisałam pod samym konkursem, udział biorę! :) Miniaturka się tworzy, a jako że do końca pozostało kilkanaście dni, chcę mieć ją dopracowaną, więc wciąż coś poprawiam i modyfikuję.
  Dziękuję wam za pracę, jaką wkładacie w katalog i, jeśli byłaby taka możliwość, zgłosiłabym się też do jury :P.
  Osobiście doceniam ogromnie waszą pracę! Serio. Z blogów miesiąca nie podaję niczego, ponieważ prawie nic nie czytam w ostatnich czasach, także no. A jak już, to bez Hermiony jako głównej bohaterki. :)

  Pozdrawiam ciepło!
  Cosima
  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy wdzięczne za zaangażowanie i próby napisania dla nas pracy. Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko my chodzimy do szkoły i próbujemy zdobywać jak najlepsze stopnie, po prostu troszku przykro było jak widziałyśmy pustki na naszej poczcie.
   Czekamy ze zniecierpliwieniem na miniaturkę. ^_^
   Razem z dziewczynami rozważymy, czy osoba, która bierze udział w konkursie może zostać jury. :D

   Pozdrawiam, A.

   Usuń
  2. Jeżeli by tak mogło być, to bym z chęcią napisała miniaturkę! :D

   Usuń
  3. Nie może. XD
   Wybaczcie, mam dzisiaj całodniowe zaćmienie. XD
   Ale co nie zmienia faktu, że namawiamy do napisania i wysłania pracy!

   ~ A

   Usuń
  4. W sumie zdziwiłabym się (i to bardzo), gdyby można było. xD
   Niemniej, mam nadzieję, że przyjdzie jednak mnóstwo prac. ;)

   Usuń
  5. Trzymamy kciuki by tak było. :)

   Usuń
  6. Ja trzymam kciuki za miniaturki, za jury i przede wszystkim za aktywność tutaj. Nie ukrywam, że długi czas nie brałam jako tako czynnego udziału na katalogu, ale od niedawna to zmieniam.
   I oby nie tylko ja! :*

   x

   Usuń
  7. PS. Co do czatu, ja mam często z nim problemy, nie tylko u was. Nie wyświetla mi się i niejednokrotnie muszę stronę odświeżać po kilkadziesiąt razy, żeby w końcu się pojawił. Ot głupi powód, że na czacie mnie nie ma :c.

   x

   Usuń
 3. Ja się zastanawiam czy autorki Katalogu nie mogłyby zasiąść w Jury, oprócz tych osób, ktore się zgłosiły ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak będzie, już to pisałam pod najnowszym postem, a oprócz tego już oceniałyśmy w poprzedniej edycji, więc w tej również się podejmiemy - mimo że jednak mamy ogrom swoich zajęć. (:

   M.

   Usuń