Ariana dla WS | Blogger | X X

18 sty 2016

Konkurs na blog miesiąca #5!

ASK | FANPAGE | URODZINY | 

Witam!
Już piąty raz spotykamy się w takich okolicznościach — piąty konkurs na bloga miesiąca to nie przelewki! Mam nadzieję, że ta w miarę okrągła, chociaż nieparzysta liczba, skusi Was do zgłaszania swojej kandydatury. Oby tak, wspólnymi siłami musimy wziąć w obroty tę Hermionę Granger, przez którą tu jesteśmy.
Zanim przedstawię Wam regulamin i inne formalności, chciałabym jeszcze trochę sobie pomarudzić. Nie licząc postu powitalnego, to mój pierwszy taki tekst! Chwała Wam, jeśli nie wyczuliście mojego podekscytowania. Byłoby niezręcznie... (A teraz zgrabnie zmieniając temat)... Wam też tak cudownie naprószył śnieg? Niby nie lubię zimy, jestem zwolenniczką ciepła i swetrów, ale to białe paskudztwo to piękność. A jakie Wy macie odczucia? Może lubicie długie zimowe kąpiele w jeziorze? Jeśli tak, piszcie w komentarzach! A jeśli nie  też piszcie w komentarzach!

Ale już koniec ględzenia. 

REGULAMIN:

1. Organizatorami są administratorzy Katalogu Granger.
2. Zgłaszane blogi, które są aktualnie prowadzone, muszą mieć co najmniej opublikowane trzy rozdziały. Jest także możliwość zgłoszenia blogów zakończonych.
3. Blog, który chcemy aby pojawił się w styczniowej edycji konkursu na blog miesiąca, zgłaszamy, wysyłając e-maila na adres katalog.granger@gmail.com

Aby blog został przyjęty, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:

— adres zgłaszanego bloga,
— pseudonim autorki piszącej opowiadanie,
— i odpowiedź na pytanie: dlaczego wybieram tego a nie innego bloga? Wypowiedź powinna być długa i dokładnie uzasadniona, więc minimalna liczba słów to 70. Lub oczywiście więcej.

W temacie maila prosimy o wpisanie: "Blog miesiąca - styczeń"
4. Osoba zgłaszająca blog pozostaje anonimowa.
5. Każda osoba może zgłosić dwa blogi, więc prosimy o dokładne przemyślenie tej decyzji i nie wybieranie poszczególnych blogów ze względu na sympatię do autora, lecz sposób napisania opowiadania.
6. Zgłaszany blog nie musi należeć do Katalogu Granger — ale nadal jednym z głównych bohaterów ma być Hermiona Granger.
7. Zgłaszający nie może zgłosić swojego bloga!
8. Autorzy swoich blogów mogą reklamować i zachęcać do głosowania jedynie na swoim blogu. Zareklamowanie bloga na fanpage'u, asku czy innych stronach jest zabronione.
9. W konkursie mogą brać udział blogi tylko te, które nie zwyciężyły w poprzednich konkursach na bloga miesiąca. Natomiast uczestnicy poprzednich konkursów na bloga miesiąca mogą wziąć udział.

Blogi prosimy zgłaszać do 3 lutego. Macie czas do godziny 23:59.

Już następnego dnia na katalogu będzie opublikowana sonda, w której będziecie mogli ostatecznie zagłosować na swojego ulubieńca. Głosować będzie można do 10 lutego, dokładnie do godziny 23.59. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12 lutego!


Jeśli jakakolwiek kwestia pozostaje niejasna, proszę nie wstydzić się pisać na e-maila lub GG. Jesteśmy zawsze chętne do pomocy... lub do poprowadzenia luźnej pogawędki o sensie życia. (A co! Administratorki też ludzie).
Mam nadzieję, że będziecie chętnie brać udział w owym konkursie! Wszystkie administratorki są ciekawe Waszego wyboru, więc trzymamy kciuki, by aktywność wzrosła. Jesteście fundamentem, jeśli Was zabraknie, nie damy rady tego wszystkiego utrzymać. Liczymy na Waszą pomoc!
PS Poprzedni konkurs na bloga miesiąca został przerwany przez minimalną aktywność. Jednakże na naszego e-maila wpłynęły dwa zgłoszenia wybranych blogów. Jeśli osoby podtrzymują swój głos, prosimy o informację na e-mailu!

~Salvio Hexia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz