Ariana dla WS | Blogger | X X

5 paź 2015

Przedłużenie konkursu - miniaturka miesiąca #6

Witajcie! 

Dzisiaj post o nieco innym wyglądzie. Mianowicie razem z Załogą Katalogu stwierdziłyśmy, że musimy przedłużyć konkurs na temat miniaturki miesiąca #6
Niestety nie mamy innego wyjścia, w związku z tym, gdyż dostałyśmy bardzo malutko zgłoszeń, bo z tego, co mnie pamięć nie myli, to otrzymałyśmy od Was tylko jedną miniaturkę. Pozostałe zgłoszenia i tu chyba jest ich dwa, są na temat jury. Mamy nadzieję, że przeniesienie daty zakończenia konkursu na późniejszy termin przypadnie Wam do gustu. Będziecie mieli więcej czasu na wymyślenie, lub też dopracowanie swoich historii. W innym przypadku, jeśli nadal będzie bardzo malutko, albo wcale, zgłoszeń, będziemy zmuszone do zrezygnowania z konkursu. Pamiętajcie, że są one tworzone z myślą o Was, dlatego, jeśli macie na serio jakieś pomysły, to piszcie je śmiało! Macie jeszcze więcej czasu na to. :) 
Rozumiemy, oczywiście, że szkoła się rozpoczęła i nauczyciele nie dają spokoju. Z naszej strony możemy powiedzieć to samo, gdyż M. ma same powtórzenia i sprawdziany w związku z przygotowaniem do matury, ja mam pełno testów, odpowiedzi ustnych co do języka polskiego jak i zawodowych (miałam straszną panią z pierwszego przedmiotu i nowy nauczyciel nam daje w kość, co do powtórzeń), a E. jak i Oblivion też mają sporo spraw na głowie z tego, co zdążyłam zauważyć. Mimo wszystko jesteśmy z Wami. Cieszymy się, że i Wy też, bo w końcu bez Was ten Katalog nie istnieje. Dużo razy te zdanie będzie powtarzane, mówię Wam. 

Tak czy inaczej, wracając, konkurs jest przedłużony do 17 października do godziny 23:59. Ostatni dzień to sobota, pomyślałam o tym dniu specjalnie dla Was, gdyż może w weekend znajdziecie czas, by coś poprawić, albo wyskrobać. Liczymy na to, że znajdą się chętni do wysłania swoich prac jak i do ich oceniania. Czekamy na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością! 

W międzyczasie zapraszamy też do naszego Katalogowego AskaFanpage'a, który prowadzi Nasza droga Oblivion, jak i do zakładki "Urodziny"! 


Ktoś się nie może doczekać nowego sezonu The Walking Dead, tak jak ja? 

~ Ana Bella

6 komentarzy:

 1. Miło widzieć informację o przedłużeniu konkursu! Bardzo na to liczyłam :)

  PS. Czy tylko ja uważam, że słowo "wyskrobać" w poście lepiej byłoby zastąpić przez "naskrobać"? Pierwsza wersja brzmi co najmniej podejrzanie haha :)

  Pozdrawiam i życzę wszystkim weny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być i naskrobać, a co!
   Wyskrobać można zawsze figurkę, ale, oj tam, nie wyspałam się. :D
   Cieszę się, że Ty się cieszysz, że konkurs został przedłużony. :D
   To pewnie i dobra informacja dla nas. :)

   ~ A.

   Usuń
 2. Wysłałam.
  Szczerze mówiąc, przeczytałam informację dopiero przed chwilą. Miałam totalną spinę, że nie zdążę dzisiaj, ale miło, że zdecydowałyście się przedłużyć termin. Choć już wysłałam.
  Pozdrowienia od Belli :)
  PS Dajcie znać, czy moja praca dotarła, bo czasami zdarzało się, że e-maile nie dochodziły.. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam się szczerze, że czekałam na przedłużenie konkursu...
  Chociaż i tak nie sądzę, żeby wzięła w nim udział. Mam zdecydowanie mało czasu, a jego zdecydowaną większość poświęcam szkole i blogowi. Mam jednak nadzieję, że uda mi się naskrobać co - nieco i przesłać w terminie :)
  Pozdrawiam,
  Feltson

  OdpowiedzUsuń