Ariana dla WS | Blogger | X X

2 paź 2015

Konkurs na blog miesiąca wrzesień - OGŁOSZENIE WYNIKÓW!

Hej, cześć i czołem!

Witajcie w tym jakże najbardziej ulubionym, przez większość, dniu! Osobiście powiem, że bardzo się cieszę, że już weekend nawet jeśli przez cały będę skazana na naukę. No ale nie można narzekać, tylko trzeba ten czas jakoś przejść z podniesioną głową!  Z mojej strony mogę Wam powiedzieć, że prócz nauki wiją się za mną próby, spotkania i gonitwy za kolejnymi praktykami. Czasem ciężko to ze sobą pogodzić, ale cóż, lepsze latanie w różne strony świata, niż ciągłe stanie w miejscu.
Co takiego u Was się wydarzyło przez ten czas? Jakieś już ocenki Wam wpadły? Trzymam kciuki, że są to same pozytywne! Jak mawiała moja nauczycielka od fizyki z gimnazjum – „Dwa to też ocena pozytywna, moi drodzy”. Kurcze, w sumie to nawet się za nią stęskniłam, bo świetną babką była. :D
No ale wracając, mam nadzieję, że idzie Wam dobrze w szkole. W końcu jest ona ważna w znalezieniu późniejszej pracy. Razem z całą ekipą z Katalogu życzymy samych sukcesów w niej! :)

Z chwilą opublikowania tego postu, pewnie domyślacie się, na co przyszedł czas. Już dzisiaj poznacie zwyciężczynie naszej wrześniowej edycji konkursu na blog miesiąca! Przez Was zostało zgłoszonych 5 blogów. Każdy wyróżniał się czymś szczególnym, dlatego właśnie postanowiliście je wpisać na listę głosowania. Na naszym Katalogu odbył się post, podający ankietę dotyczącą wybrania tego najlepszego z najlepszych! No i wybraliście… Nawiasem mówiąc, jestem szczerze zadowolona, że ponad sto osób wzięło udział w głosowaniu. To o wiele więcej niż w poprzedniej edycji! Mamy nadzieję, wraz z innymi administratorkami, że wzięliście sobie nasze słowa do serca. Pamiętajcie, że bez Was my i nasz Katalog nie istnieje!
No ale już przestanę Was wprowadzać w niecierpliwość. Zacznijmy może od trzeciego miejsca.

~*~ 

Z naszych wyników wynika (wyników wynika, trochę dziwne xD), że TRZECIE MIEJSCE wrześniowej edycji bloga miesiąca wygrywa… 
REALISTKA z bloga http://dracohermionaundomyheart.blogspot.com/. Na historię głosowało aż 23 osoby

Następne jest DRUGIE MIEJSCE
Muszę Wam przyznać, że walka była zacięta jeśli chodzi o te miejsce. Raptem trzema głosami autorka z średniego podium wygrała! 
Bardzo serdecznie gratulujemy...
LAMII z bloga http://sevmionebylamia.blogspot.com/. Zgarnęłaś na swoją pulę aż 26 głosów!

No i czas na PIERWSZE MIEJSCE. Mamy nadzieję, że walka o tron była sprawiedliwa, dlatego... z dumą możemy ogłosić, że zwyciężczynią wrześniowej edycji konkursu na blog miesiąca, jeeeeest...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Bardzo serdecznie gratulujemy wygranej! Zdobyłaś aż 36 głosów!

Poniżej znajdziecie screen z ostatecznym podsumowaniem odpowiedzi:


Zamknęłam ankietę równo o 23:59 jak możecie zobaczyć w prawym dolnym narożniku. 
Na koniec jeszcze raz pragnę pogratulować zwyciężczyni, która już za moment zostanie poinformowana o swojej wygranej! Dziewczyny z drugiego i trzeciego miejsca również. :)
Jesteśmy szczerze zadowolone z tego, że coraz więcej się udzielacie! W poprzednim było prawie 70 głosów, w tym już ponad sto! To wspaniała wiadomość zarówno dla Was jak i Katalogu!

Z mojej strony to na razie tyle! Życzę Wam z całego serca przyjemnego weekendu. 
Do zobaczenia! 


~ Ana Bella

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim dziewczynom, których blogi brały udział w konkursie! Wszyscy czytelnicy Waszych blogów spisali się na medal. :)

  M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w szoku :) Serio!
  Nie przypuszczałam, że moje opowiadanie zajmie drugie miejsce.
  Chciałabym przede wszystkim podziękować osobie, która zgłosiła mój blog <3 (a wiem, kto to jest, bo grzecznie zapytałam, która z czytelniczek to zrobiła), dziękuję też wszystkim, którzy na mnie zagłosowali <3, i muszę przyznać, że zdziwiło mnie, że aż 26 osób uznało, że warto.
  Na koniec chciałabym pogratulować Kerci :D oraz pozostałym dziewczynom, których blogi zostały zgłoszone.
  I jeszcze kilka słów do administratorek; dziewczyny dziękuję również wam za wysiłek, który wkładacie w istnienie tego Katalogu. Dobra robota! Życzę wytrwałości i wieeeeeelu pomysłów :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę! Jest mi ogromnie miło, bardzo dziękuję wszystkim za głosy, 36 to bardzo dużo. No i oczywiście, po raz kolejny, dziękuję Irlandce, która mnie zgłosiła. ❤
  Jestem niesamowicie wdzięczna.
  Gratuluję obu dziewczynom, które też zajęły miejsca na podium!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla wszystkich uczestników <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie też w październiku taki konkurs?; )

  OdpowiedzUsuń