Ariana dla WS | Blogger | X X

29 mar 2016

Wyjaśnienie zgłoszenia blogów


Wyjaśnienie: "Wybrałam to opowiadanie, ponieważ dawno żadne Dramione nie wciągnęłomnie do tego stopnia. Na pierwszy rzut oka klasyk; siódmy rok, Prefekci Naczelni. Wystarczy jednak przeczytać choćby jeden rozdział, aby zatracić się w tej historii bez pamięci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i to jeszcze w jakiej odsłonie. Wspaniałe poczucie humoru autorek zapewnia dobry nastrój na długi czas po przeczytaniu kolejnych rozdziałów. W „Naucz mnie latać” nie brakuje również tajemnic, intryg i problemów, z którymi zmagają się bohaterowie. Dla mnie ta historia jest najlepszym dowodem na to, że nawet tak powszechny wśród autorek temat jakim jest siódmy rok da się przedstawić w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Dziewczyny po prostu czarują słowem i uważam, że w pełni zasługują na nagrodę za swą ciężko pracę."

Wyjaśnienie: "To opowiadanie w stu procentach zasługuje na udział w tym konkursie.Autorka ma ogromny talent i udowadnia to każdym kolejnym rozdziałem. Wendeta to opowiadanie wojenne na wysokim poziomie. Nie jest z pewnością dla osób szukających humoru, czy banalnych romansów. To poważna historia, przepełniona bólem, brutalnością i jak wskazuje tytuł rządzą zemsty. Jak dla mnie jest to jedno z najlepszych Dramione. W nim w pełni możemy poczuć jak trudna jest relacja tej dwójki i jak ogromny mur ich dzieli. Tekst jest dojrzały i przede wszystkim realistyczny, co osobiście cenię sobie ponad wszystko."


Wyjaśnienie: "Bardzo lubię opowiadania tłumaczone aż żałuje, że jest ich tak mało. Oczywiście są, ale nie za dużo. Czekam z przyjemnością na każdy nowy rozdział. Opowiadanie jest napisane prosto i przez to z przyjemnie się je czyta. Nie czytałam jeszcze takiego dramione. Zapraszam wszystkich, którzy go nie czytali by odkryli tą fajną historie. Tłumaczka dodaje rozdziały regularnie i nigdy nie ma dla niej problemu z odpowiadaniem na pytania od czytelników. 
Polecam ten blog i zapraszam jeszcze raz do czytania."


Wyjaśnienie: "Teomione - jest to dość popularny pairing, sporo osób go poszukuje i aż dziwi mnie, że ten blog jest tak mało popularny! Jest jednym z lepszych, jakie czytałam z nimi - fajna fabuła, tłumaczenie lekkie, poprawnie napisany tekst, mało błędów. Przede wszystkim nie jest to kolejny tekst szkolny, z typowymi problemami nastolatków. Podoba mi się, że pomysł jest dojrzały, tak samo jak i postacie. No i wątek zaaranżowanego małżeństwa? Ja to kupuję!"

Wyjaśnienie: "Wybrałam tego bloga, ponieważ zakochałam się w nim od razu po przeczytaniu jednej z najpiękniejszych miniaturek Dramione. Później było już tylko gorzej, coraz bardziej się uzależniałam. Dlatego też postanowiłam, że zabiorę się za opowiadanie, które, kiedy pierwszy raz tam trafiłam, było zawieszone. Zazwyczaj tego nie robię, gdyż nie wiem, czy zostanie ono skończone, ale styl autorki był tak dobry, że zabrałam się za czytanie natychmiast. 
Wszystkie rozdziały pochłonęłam w bardzo krótkim czasie i strasznie żałowałam, że nie ma ich więcej. Na szczęście właścicielka bloga wróciła i dalej go prowadzi. Mimo że nie dodaje często nowych rozdziałów, naprawdę warto czekać. Fabuła jest ciekawa, niebanalna i na pewno oryginalna, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim Dramione."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz