Ariana dla WS | Blogger | X X

27 gru 2017

Wyniki Świeżaków! #2

Dzień dobry!
Święta, święta i po świętach! To niesamowite, jak szybko mijają najbardziej wyczekiwane dni w roku, nieprawdaż? Jak spędziliście tegoroczne święta? Mam również nadzieję, że Gwiazdor wkupił się w Wasze gusta, ofiarując Wam prezenty, które najbardziej chcieliście.
No i opowiadajcie, czy Wasi bliscy są również zadowoleni ze Świąt oraz z prezentów! Trafiliście w tym roku z podarunkami, czy może niekoniecznie? Opowiadajcie, jestem bardzo ciekawa!
A co z planami sylwestrowymi? Macie już zarys, gdzie i z kim będziecie spędzać ostatni dzień 2017 roku?
Dużo pytań zapodałam Wam już na początku posta, ale mam nadzieję, że się tym nie przerazicie! Ana Bella po prostu jest bardzo ciekawska, musicie jej to wybaczyć, haha!
Ostatnio siedziałam sobie z kubkiem gorącej herbaty i rozmyślałam na temat przemijającego czasu. I szczerze mówiąc to nie mogę kompletnie uwierzyć, że niebawem będziemy żegnać kolejny rok! Czas spędzony na dojazdach na uczelnie sprawia, że ucieka mi on dosłownie między palcami. Nie jestem z tego jakoś zadowolona. Brakuje mi czasu na coraz więcej rzeczy, a jeśli jakieś wolne się zdarzy to połowę go przesypiam. Coś mi się wydaje, że zapadam w sen zimowy!  
Uczęszczanie na zajęcia w ciągu tygodnia i praca w weekendy daje mi się we znaki. Jestem, jak na razie zadowolona z tego, że staram się to wszystko godzić ze sobą, jednak od Nowego Roku postaram się chociaż o jeden cały weekend wolny. W końcu nie tylko pracą i szkołą człowiek żyje! 


Jak sama nazwa posta wskazuje, mamy dla Was już wyniki Świeżaków! Pewnie zachodzicie w głowę, kto taki wygrał? Powiem Wam, że przez parę chwil jeszcze utrzymam Was w niepewności!
Przypomnijmy, kto brał udział w naszej drugiej już edycji!

Autor: Samara Marble
Opis:
STOP! Co było dalej? Hermiona poślubiła Ronalda? Dostała angaż w jednym z wydziałów Ministerstwa Magii? A może wszystko potoczyło się kompletnie inaczej, niż nam wiadomo?
Jedno jest pewne. Z krótkimi opowiadaniami „Miniaturki z wyższej półki” otworzysz głowę na wyobraźnie.


Autor: White Widows
Opis:
Wojna się skończyła, Hermiona z przyjaciółmi postanawia wrócić na siódmy rok nauki do Hogwartu, jednak czy to koniec problemów? Czy życie zrzuciło wszystkie maski? Jaki związek z tajemnicami przyszłości ma pojawienie się Wiktora Kruma w Hogwarcie? Czy panna Granger da sobie radę z prawdą i wrogami, przy których Czarny Pan był tylko rozgrzewką?

Ta historia rozpoczyna się wraz z powrotem Hermiony Granger na ostatni rok nauki w Hogwarcie. Jakie tajemnice czekają na odkrycie? I jak zmienią one życie tej dzielnej Gryfonki?


A teraz!
Opowiadanie, które wygrało naszą drugą już edycję Świeżaków, to...
.....................................................................................................................................
.........................................................................................................................
...........................................................................................................
............................................................................................
..................................................................................
........................................................................
...........................................................
.................................................
.......................................
.............................
......................
................
..........
.....
...
..
.
Autorstwa White Widows!
screen wyników

Gratulujemy bardzo serdecznie wygranej! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o tych opowiadaniach! Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z nimi, to serdecznie polecamy! 
Oczywiście nagrodą w naszym konkursie jest promocja zwycięskiego opowiadania na głównej tablicy naszego Katalogu Granger! Link znajdziecie po prawej stronie bloga! :) Mamy nadzieję, że dzięki temu, grono czytelników Karnawału Uczuć się powiększy! 

Na koniec, chciałabym życzyć jeszcze raz Wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo miłości i miło spędzonego czasu wśród najbliższych Wam osób! Spędźcie te ostatnie dni 2017 roku, jak najlepiej! I nie zapomnijcie zacząć Nowego Roku w wielkim stylu! Poświąteczna Ana Bella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz